Badan Pengawas

BADAN PENGAWAS SMK MENGKEBANG 2019

MUHAMAD ASRAF FIKRY B MOHD ERWAN SALMI 5 ELIT
MOHAMMAD DANIAL SHAH B MOHD APENDI 5 ELIT
MUHAMMAD EFANDI B HAINULLAH 5 DINAMIK
NIK ALIFF HAIKA B NORAINUDIN 5 DINAMIK
AMAL FAHMI B OTHMAN 5 BESTARI
MUHD FIRDAUS B ROSLAN 5 BESTARI
MUHAMMAD AMEERUL HAZIQ B MAHASAN 5 BESTARI
MUHAMMAD SYAFIQ B YAACOB 5 BESTARI
MOHAMAD ALIFF HAIQAL B ABDULLAH 5 CEMERLANG
MUHAMMAD FAIEZ AMIRUL B RUDIN 5 CEMERLANG
NUR SYASRIL AZWANI BT MUTHAZAM 5 ELIT
NURUL NISSA BIL HUSNA BT MUZAKI 5 ELIT
NUR HAZIRAH BT MAT YUSOF 5 ELIT
AINA NAZIRAH BT MAT DAUD 5 ELIT
NORBALQIS BT MOHD RODI 5 ELIT
NURUL ‘AIN BT SHAMSHOL RISHAM 5 ELIT
NORALIA SAHIRAH BT MOHD RAFEE 5 ELIT
NOOR FAZIRA BT MOHD ZAINUDDIN 5 DINAMIK
NADHRAH HUDA BT ROZI 5 DINAMIK
NURUL SYAFIQAH BT HARUN 5 DINAMIK
NUR ADILA SYUHADA BT ABDUL HADI 5 DINAMIK
NUR ALIA SYUHADA BT MOHD ARIFF 5 DINAMIK
SITI NUR SUHAILA BT ZULKAFLI 5 BESTARI
AQILAHTUL DAYANA BT RAHIMI 5 BESTARI
NUR ATIQAH BT KASSIM 5 BESTARI
NOR YUSFAIZAH BT YAZLAM 5 BESTARI
NUR NADIA BT ISMAIL 5 CEMERLANG
MUHAMMAD IDDIN SYAKIR B ROSLI 4 ELIT
MUHAMMAD FALIQ NAJMI B ZUHAIDI 4 ELIT
MUHAMMAD IZZU AIMAN B MOHD ASRI 4 ELIT
MUHAMMAD ADAM B ZULKIFLI 4 ELIT
MUHAMMAD HAIZZAT AQMAL B MOHD TARMIZI 4 BESTARI
AHMAD RUSYDAN B AB RAZAK 4 CEMERLANG
ERSYAD SYAZWI B ELMIZU 4 CEMERLANG
MUHAMMAD ALIF HAIKAL B SUKRI 4 TEKUN
NIK NURSURAYA ATIRA BT NIK JAMELUDIN 4 ELIT
NURUL ATIRAH BALQIS BT MOHD RADZI 4 ELIT
PUTRI DEWI RAZITA BT ABDUL GHAFFAR 4 ELIT
NUR ‘IZZATI AMANI BT MD SAOD 4 ELIT
NUR AIN BALQIS BT SANUSI 4 ELIT
SITI NOR EMIRIANA BT [email protected] 4 ELIT
NUR SYAKIRAH BT MAT YUSOF 4 ELIT
NUR AQILAH BT ZAKIMAN 4 ELIT
NOOR SAKINAH BT GHAZALI 4 DINAMIK
SITI NUR NAJWA AIESYA BT ZAHARI 4 DINAMIK
MUHAMMAD ANAS B SYIHABUDDIN 3 ELIT
WAN ADAM  FARHAN B WAN MOHD IZUAN 3 ELIT
MUHD ALIF B AZMAN 3 ELIT
MOHD ANIQ B MOHD ADNAN 3 ELIT
MUHAMMAD AHFIEZ B ABDULLAH 3 DINAMIK
AIRIL ISKANDAR B OMAR 3 DINAMIK
MUHAMMAD NAJIB B MOHD [email protected] OMAR 3 DINAMIK
MOHAMAD SYAFAKIS B SHAIDER 3 GIGIH
NURUL AMIRA SYAFIKA BT DERAMAN 3 ELIT
WAN NUR AISYA MAISARA BT WAN MOHD ARIF 3 ELIT
NURUL ANIS BT ADANAN 3 ELIT
NIK NUR SYAHRIAH BT NIK AB RAZAK 3 ELIT
NIK NUR EDAYU BT NIK ABDUL YAHYA 3 ELIT
NURIN IZZATI BT MOHD HASHIM 3 ELIT
NURUL ANIS BT MAHADI 3 DINAMIK
NUR LYDIA AUNI BT MOHAMAD 3 DINAMIK
SITI NORNADIA BT HARUN 3 DINAMIK
AINAL NORZAKIRAH BT MD NASIR 3 DINAMIK
PUTRI DEWIE BT MUTHAZAM 3 DINAMIK
NUR AQILA BT ISA 3 DINAMIK
NURUL FATIHAH BT ROSLAN 3 DINAMIK
NUR ANIS AYUNIEE BT MAT ANUAR 3 BESTARI
FATIN NASUHA BT RAWI 3 BESTARI
SITI NATRAH BT HASAN 3 BESTARI
MUHAMMAD RAMDHAN B ZAKARIA 2 ELIT
MUHAMMAD DANISH FAHIM B RAHIMI 2 DINAMIK
NIK SAIFUL AKMAL B NORDIN 2 DINAMIK
MOHAMMAD IZZAD IKRAM B MOHAMMAD 2 BESTARI
MUHAMMAD AFFANDI B MOHD RAFFEY 2 BESTARI
MUHAMMAD SYAMIL AIMAN B MOHD ROSLAN 2 BESTARI
NOORSYAMIMIE HANA NATASYA BT MOHD YUSOF 2 ELIT
NURFARIZAH ARYANTI BT ISMAIL 2 ELIT
NUR RASYIDAH BT MD SAOD 2 ELIT
NADZIRAH HUDA BT ROZI 2 ELIT
NUR NABIHAH BT MOHD NAZRI 2 ELIT
NURUL ARISYA BT MOHD SAYUNI 2 ELIT
NUR HIDAYAH BT SAMAT 2 DINAMIK
SITI NAJIHAH BT MOHD [email protected] 2 DINAMIK
NUR AISYA DILLA BT AZMI 2 DINAMIK
NUR NAZWA NABIHA BT MD NAZRI 2 DINAMIK
NOR FARAWANI FATIHAH BT RAZALI 2 DINAMIK
ALIA AMINAH BT HARUN 2 DINAMIK
RABIATUL ADAWIAH BT ROSLI 2 DINAMIK
NORILLIANAISMA BT ABDUL LATIF 2 BESTARI
SITI NURUL ATIQAH BT MAT NASIR 2 BESTARI
NUR ALYA SYAZWANA BT CHE MUHAMMAD 2 BESTARI
FATIN NOORSHAZLIANA BT MOHD AZUARI 2 CEMERLANG

KETUA PENGAWAS

MUHAMMAD AMIRUL B ABD AZIZ (5E)

PENOLONG KETUA PENGAWAS

NURUL IZZATI BT MUSA (5E)

TIMBALAN KETUA PENGAWAS

  1. MUHAMMAD AMMAR HAZIQ B SHAMSOL RISHAM (4E)
  2. NIK AINA BALQIS BT NIZA (4E)

SETIAUSAHA

NURUL HUDA BT ADANAN (5E)

TIMBALAN SETIAUSAHA

SITI NURAISYA BT MOHAMMAD ROHI (4E)

BENDAHARI

NOR SYAMIMI BT MOHAMAD (5E)

TIMBALAN BENDAHARI

WAN AFIQAH RUZANA BT WAN SHUKRI (4E)

AHLI JAWATANKUASA TERTINGGI

BIRO DAKWAH

AZZAMUDIN B ZULKIFLY (5E)

SITI NOR AIMADIANA BT MOHD ABDUL  SHUKUR (5G)

BIRO SIARAYA & PERHIMPUNAN

MUHD AZIR SYAHDAN B MUHD ARIFF

MOHD KHUZAIRIE B DEROFI (4B)

BIRO INFORMASI DAN DOKUMENTASI

MUHD ASYRAF B EZANY (5 D)

KHAIRULNISA BT HANAFI (4E)

BIRO DISIPLIN DAN SAKSIAH

NIK NUR FARAH ILYANA BT RUSHDI (5D)

NURUL NATASYA BT DERAMAN (4E)

MUHAMMAD IZZAT BAIHAQI B BADLISHAH (5D)

BIRO EKONOMI

NURUL SYAZWANA BT MAT KASSIM (5D)

NURUL SYAZANA BT MUSTOFA (5G)

BIRO TUGAS KHAS

NOR AZIZAH BT MOHAMAD (5E)

NUR NAJIHAT BT LOKMAN (5B)

BIRO KEBAJIKAN

NUR ATIQAH BATRISYIA BT IBRAHIM (5E)

SITI AISYAH BT MAT HASSAN (5B)